Teknik ve İdari Ekip


İstanbul Üniversitesi Profesyonel Kadın Basketbol A Takımı TBF Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde mücadele etmektedir.


TEKNİK VE İDARİ EKİP


FUNDA ONAR
GENEL KOORDİNATÖR

Küçük yaşta başladığı basketbolda; altyapı ve A takım düzeyinde sporculuğunun yanısıra, antrenör ve idari görevlerde bulundu. Üniversite yıllarında basketbolla beraber sürdürdüğü eğitim hayatı sonucunda: İstanbul Üniversitesinden Biyolog olarak mezun oldu. İstanbul Tıp Fakültesinde çalışmaya başladı. Yurtiçi ve yurtdışı birçok basketbol organizasyonunda görev aldı. İstanbul Üniversitesi Spor Birliği Kulübü’nde 5 yıl müdür yardımcılığı yaptı.


EMRE ÖZSARI
BAŞ ANTRENÖR


Marmara Üniversitesi BESYO Antrenörlük Bölümü mezunu. 
A Kategorisi (FİBA Lisanslı) Antrenörlük Belgesine sahip. 1999 yılında Bakırköy Spor Kulübü ile başladığı antrenörlük yaşamı 2004 yılından itibaren İstanbul Üniversitesi Spor Kulübünde devam ediyor. Bu süre zarfında küçük, yıldız, genç ve A takımlarda Yardımcı ve Baş Antrenörlük yaptı. Yıldız, Genç ve Ümit Milli Takımda Yardımcı ve Baş Antrenörlük yaptı. Kulüplerde Küçük ve Genç Kızlar Türkiye Şampiyonlukları; Okullarda Yıldız ve Genç Kızlar Türkiye Şampiyonlukları; Milli Takımda Genç Kızlar Balkan Şampiyonluğu, Gençlik Olimpiyatları Yıldız Kız 3.lüğü yaşadı. 1988 yaş grubundan başlamak üzere 20'ye yakın Milli sporcuyu çalıştırdı. 2017-2019 İÜSBK A Takım Baş Antrenörlüğü yaptı.ALİ DOĞAN KORKMAZ
YARDIMCI ANTRENÖR


Marmara Üniversitesi BESYO Antrenörlük Bölümü mezunu. A Kategorisi (FİBA Lisanslı) Antrenörlük Belgesine sahip. 1996 yılında Yeşilyurt Spor Kulübünde başladığı antrenörlük yaşamı daha sonra Fenerbahçe  ve Migros Spor Kulüplerinde devam etti. 2005 yılından beri İstanbul Üniversitesi Spor Kulübünde antrenörlük yapmaktadır. Bu süre zarfında küçük, yıldız, genç, U15, U16, gelişim ve A takımlarda Yardımcı ve Baş Antrenörlük yaptı. Yıldız ve Genç Milli Takımda Yardımcı ve Baş Antrenörlük yaptı. Kulüplerde Küçük ve Genç Kızlar Türkiye Şampiyonlukları; Okullarda Küçük, Yıldız ve Genç Kızlar İstanbul, Türkiye ve Dünya Şampiyonlukları; Üniversiteler ÜNİ Lig Türkiye Şampiyonluğu yaşadı. 1985 yaş grubundan başlamak üzere 30'a yakın Milli sporcuyu çalıştırdı. 2018-2019 İÜSBK Gelişim Takımı Baş Antrenörlüğü yaptı.


EREN ÇAKIR
YARDIMCI ANTRENÖR


İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi – Antrenörlük Eğitimi
İstanbul Üniversitesi – Pedagojik Formasyon Eğitimi
2018 -     İstanbul Üniversitesi Spor Kulübü
U12 Minik Takım Antrenörlüğü
U16 Yıldız Takım Yardımcı Antrenörlüğü
2019-2020 İstanbul Üniversitesi Spor Kulübü
U14 Küçük Takım Antrenörlüğü
U16 Yıldız Takım Yardımcı Antrenörlüğü


PELİN MELEK ÖZTÜRK
TAKIM MENAJERİ

Kocaeli Üniversitesi mezunu
2006 – 2012 İstanbul Üniversitesi Altyapı Antrenörlüğü
2012 – İstanbul Üniversitesi Altyapı İdari Menajeri
2017 – 2018  İstanbul Üniversitesi Gelişim Takımı İdari Menajeri

2019 –     İstanbul Üniversitesi A Takımı İdari MenajeriEMİR ALİ EREN
KONDİSYONER


İstanbul Üniversitesi Spor Yöneticiliği ve Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunu
2010 – İstanbul Üniversitesi Basketbol Altyapı Kondisyonerliği ve Fitness Antrenörlüğü
RASİM AYDIN
MASÖR